ECTACO ECz 900T GPS. Ozvučený Česko Anglický kapesní překladač a elektronická konverzační příručka + GPS SW Mireo Black Edition | Hyd.cz

See on Scoop.itElectronic dictionary

Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní slovník ECZ 900T je maximálně přehledný a srozumitelný, s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglicky mluvících zemí nebo na výuku anglického jazyka. Kromě možnosti syntetické výslovnosti obsahuje slovník i výslovnost namluveno rodilými mluvčími a také psanou výslovnost v angličtině. (Technologie řeči TTS).Slovník ECZ 900T se vyznačuje velkým množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou.

 

GPS SW Mireo Black Edition.GPS navigační systém vybavený nejnovější verzí SW Mireo pro pohodlnou navigaci s možností hledání různých objektů (hotely, restaurace, čerpací stanice). Uživatelsky rozhraní vám pomůže snadno a rychle nalézt to, co hledáte. Přijímač je vestavěný, je nutné pouze připojit anténu která je součástí balení. Lokalizace SW Mireo: angličtina.

 

http://www.cz-slovnik.cz

See on hyd.cz

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s